المنشورات

- | -

--

للمزيد ...

Gelenekten Geleceğe Film Günleri | Tanıtım

Gelenekten Geleceğe Film Günleri*, geleneksel sanat ve zanaatlar konulu filmleri aynı çatı altında toplayıp daha önce örneği olmayan bir film envanteri oluşturmak amacıyla yola çıktı.

للمزيد ...

Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı | UNESCO Somut Olmayan Türk Kültürü Mirası Ödüllü Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Geleneksel Sanatlar Derneği işbirliğiyle yürütülen UNESCO Somut Olmayan Türk Kültürü Mirası Fotoğraf Yarışması sonuçları belli oldu. Tüm katılımcılara teşekkür eder, ödül almaya hak kazanan yarışmacıları tebrik ederiz.

للمزيد ...

In Pursuit of the Heritage | In Pursuit of the Heritage

29 Ekim 2021 Atatürk Kültür Merkezinin (AKM) açılışıyla Galata’dan Taksim’e devam eden hat boyunca gerçekleşecek Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Geleneksel Sanatlar Derneği de 30 Ekim 2021 – 14 Kasım 2021 tarihleri arasında Taksim Camii, Taksim Maksem girişi ve Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezinde sergi, atölyeler, söyleşiler, imza günleri, konser ve belgesel gösterimleri düzenlemek suretiyle Beyoğlu bölgesinin sanat geçmişine ışık tutacak ve bu bölgenin yeniden canlanmasına katkı sağlayacaktır.

للمزيد ...

Miras, Heritage(إرث) | Miras, Heritage(إرث)

A Collection From Traditional Turkish Calligraphy Foundation Museum

للمزيد ...